Ahmetli Kapı Kolu Üreticisi

Ahmetli Kapı Kolu Üreticisi +90 541 542 00 63

Özne Kapı Kolları / Özne Door Handles

Milyonlarca detayın bulunduğu yaşamın içinden “Kapı Kolu İmalatı” üzerine uzmanlaşmaya devam eden ÖZNE KAPI KOLLARI; Yılların tecrübesi ve teknolojik tüm imkanlara sahip alanında uzman personeli ile hizmet vermektedir. Yüksek teknoloji ile üretilen ürünleri daha da geliştirerek, dünya çapında bir marka haline gelmeyi hedefleyen ÖZNE KAPI KOLLARI; sürekli olarak teknolojik yatırımlar yapmakta, üretim kapasitesini arttırmakta ve hammaddeyi en kaliteli işçilikle işlemektedir. Aynı zamanda Zamak, Alüminyum ve Paslanmaz hammaddeleri ile yeni modellerini siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır.

Amacımız; yeni tasarımlarla ürün yelpazesini sürekli geliştirmek, farklı kültürlerden insanların zevklerine cevap verebilecek, modern ve klasik çizgileri yansıtan ürünleri üretmektir. Temel felsefemiz; yüksek kalite ile 16 farklı renkte üretilen çok farklı çeşidin bulunduğu ürün yelpazemizi daha da genişletmektir.

Firmamız, yüksek kaliteyle üretilen ürünlerimizi uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunarak bu temel felsefemizi sürekli kılacaktır. Kurmuş olduğumuz uluslararası ilişkilerle 35 farklı ülkeye ihracat yaparak gücümüze güç katmaktayız. ÖZNE KAPI KOLLARI’nı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık yönetim anlayışı inovatif düşünme becerisidir.

Kullandığımız ileri teknoloji ile çalışmalarımızın verimi, sektörde örnek alınabilecek bir firma konumuna gelmemizi sağlamıştır. Bundan sonraki hedeflerimizi, her model, ölçü ve renklerde üretim yaptığımız gibi, başarılarımızı ve ihracatımızı dahada geniş alanlara yaymaktır.